Finanční a mzdová specialistka / specialista

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Etnetera a.s. patřící mezi přední hráče softwarového trhu. Zabývá se zakázkovým vývojem komplexních webových, mobilních a
e-commerce řešení, která zásadním způsobem přispívají k digitalizaci podnikání v Česku. Současně vytváří také vlastní technologické nástroje a pro své klienty zajišťuje kompletní provoz a související služby.

Více informací o společnosti naleznete na www.etnetera.cz.

Náplň práce:
• fakturace (přijaté a vydané faktury)
• evidence účetní dokladů
• spolupráce na zpracování měsíčních a ročních závěrek
• zpracování cestovních příkazů
• evidence pokladny a platby kartou, kontrola bankovních účtů
• zpracování reportů pro MGMT
• zpracování mzdové a personální agendy
• komunikace s účetní firmou

Požadujeme:
• odborné SŠ vzdělání
• práce s účetním programem (my používáme Abra-Flexibee), min. 3 let praxe
• orientace v účetní a daňové problematice
• orientace ve mzdové a personální agendě, min. 3 roky
• práce s daty (perfektní znalost Microsoft Excel)
• znalost AJ - výhodou
• smysl pro detail a organizační schopnosti

Nabízíme:
• práci na HPP
• možnost částečné práce na Home Office
Benefity:
• stravenkový paušál
• 25 dní volna
• příspěvek na jazykové vzdělávání a roční příspěvek, který si dle naší nabídky utratíte dle Vaší volby (dovolená, doprava, ZPP či penzijní připojištění)
• výběr HW i OS dle Vašeho vkusu
• polohovací stůl
• čerstvé ovoce každý den

Místo práce: Praha 7

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: vitej@etnetera.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 4. 6. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 4. 5. 2022, 12:44

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Finance, Administrativa
Plat
Lokalita
Praha