Field Engineer - Technik IT servisu

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je telekomunikační společnost Pe3ny Net s.r.o. - poskytovatel internetu, IP-televize apod.

IT práce pro ty, kteří nechtějí jen sedět za obrazovkou.

Náplň práce:
• terénní servisní nebo instalační technik ISP sítě, oprava závad Lan, optika, bezdrátové spoje, analýza chyb, nastavení routerů, nastavení PC
• občasně i helpdesk, analýza problému, vzdálené vyřešení
• lokalita Praha a blízké okolí, kancelář u metra Petřiny

Požadujeme:
• chceme hlavně kolegu, kterého náš obor a práce baví!!!
• střední znalosti sítí, bezdráty 2,4 i 5GHz, optimálně Mikrotik
• pro instalace zručnost, jinak analytické schopnost
• týmového a sportovního ducha - občas je práce i na střechách
• dynamický přístup, spolehlivost (domluva vždy možná)
• ŘP skupiny B (možnost proplácení vl. vozu, vlast. vůz vítán)

Nabízíme:
• ve firmě je opravdu přátelská atmosféra, mnoho z nás to vidí jako hlavní bonus - žádné kravaty
• ohodnocení je závislé na výkonech a potenciálu, aktuálně cca 26-40 tis. Kč
• pracovní doba dle domluvy, je možno i nestandardně
• sick days
• připojení na internet zdarma
• notebook, telefon, pracovní ošacení, stravenky, parkování na firemním parkovišti
• možnost výuky angličtiny ve firmě, cca 2 h týdně, platí firma
• prohloubení znalostí v oblasti sítí bezdrátových, optických, VDSL, cisco, apod.