Export manager - Export manažer / manažerka

INTER-SAT LTD, org. složka

Přední dodavatel zařízení pro příjem satelitního, kabelového a pozemního digitálního vysílání a dodavatel spotřební elektroniky TESLA.

Jste pozitivní, usměvavý a komunikativní člověk, kterého baví práce s počítačem a není mu cizí angličtina?

Pak hledáme právě Vás...

Náplň práce:
• samostatné vedení zahraničních obchodních případů
• komunikace se zahraničními partnery v písemné i ústní formě
• příprava produktových a dokumentačních podkladů pro zahraniční partnery
• příprava podkladů pro zahraniční partnery
• přenášení a implementace úspěšných obchodních strategií na zahraniční partnery
• příprava obchodních, celních, aj. dokumentů spojených s vývozem zboží
• komunikace uvnitř firmy s odděleními, výroby, obchodu, marketingu, aj.
• příprava odborné dokumentace v souvislosti s legislativními požadavky v cílové zemi
• spolutvorba a řízení finančních plánů a rozpočtů spojených s exportními aktivitami
• správa internetových obchodů - Amazon, Kaufland, Allegro, Mall Marketplace

Požadujeme:
• VŠ / SŠ vzdělání
• komunikaci v anglickém jazyce na vysoké úrovni v písemné i ústní formě
• zodpovědnost, samostatnost a kreativitu
• pozitivní myšlení, iniciativu, velmi dobré komunikační, organizační a analytické schopnosti

Výhodou:
• praxe na podobné pozici z prostředí internetových obchodů

Nabízíme:
• moderní a příjemné pracoviště, přátelský kolektiv v rodinném prostředí
• bezproblémové parkování
• příspěvek na stravování
• sleva na firemní výrobky
• občerstvení na pracovišti
• klimatizované a nově zrekonstruované kanceláře
• Zásilkovna v areálu firmy
• služební telefon, notebook a zvýhodněný tarif pro rodinné příslušníky
• MultiSport kartu

Místo práce: Blučina - okres Brno-venkov

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: mbartosova@inter-sat.cz nebo tel.: 739 081 730 - Mária Bartošová.

Vytvořeno: 2. 1. 2023, 15:57

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Management, Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Brno - venkov