Elektromontér výtahových rozvaděčů - vhodné i pro absolventy

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je firma Výtahy Pardubice a.s.

Náplň práce:
• výroba řídících výtahových rozvaděčů a příslušenství, případně jejich oživení a nastavení

Požadujeme:
• SOU/SŠ elektrotechnického směru (slaboproud výhodou - není podmínkou) - vhodné i pro absolventy
• schopnost orientovat se ve výkresové dokumentaci, používat měřící přístroje, ruční i elektrické nářadí
• práce s PC (MS Office a podobný SW)
• odborná způsobilost dle vyhl.50/76 Sb. § 6
• řidičský průkaz sk. B (není podmínkou)
• občasná práce i mimo Pardubice

Nabízíme:
• práci na HPP ve stabilní a prosperující společnosti
• odpovídající platové ohodnocení
• pracovní doba dle dohody
• příjemné pracovní prostředí
• stravenky a další zaměstnanecké benefity

Místo práce: Pardubice (Černá za Bory)

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz nebo na tel. číslo: 778 425 179 Jakub Klema.

Platnost inzerátu končí 2. 8. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 2. 7. 2018, 15:44

Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Pardubický kraj