Elektromechanik - Ostrava

Přestože se zaměřujeme hlavně na železnice, řídící systémy První Signální slaví úspěch i v dalších oblastech. Zabezpečujeme dopravu v metru i na tramvajových linkách a depech. V poslední době se zaměřujeme i na segment Smart City.
Poskytujeme jak kompletní řešení na klíč, tak i (doprovodné) služby - zpracování analýz, studií a projektů. Následně provádíme servis i údržbu zabezpečovacích zařízení. Samozřejmostí je 24/7 hot line podpora.
Za dobu více než 40ti let jsme v našem oboru dosáhli významných úspěchů. Jako první ve střední a východní Evropě jsme vyvinuli počítačově řízené a následně i plně elektronické staniční zabezpečovací zařízení.

Náplň práce:
• výroba a montáž elektrických rozvaděčů
• instalace, opravy, seřizování a zkoušení elektrických, elektromechanických a elektronických částí zabezpečovacích zařízení
• uvádění zabezpečovacích, sdělovacích a měřících zařízení do provozu
• údržba zabezpečovacích a sdělovacích zařízení u zákazníka

Požadujeme:
• SOU/SŠ elektrotechnické zaměření
• platná elektr. vyhláška § 6 (vyhl. č. 50/1978 Sb.)
• řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
• manuální zručnost
• samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
• schopnost číst ve výkresové dokumentaci
Výhodou (nikoliv podmínkou):
• znalost zabezpečovacích zařízení železnic
• praxe min. 2 roky
• znalost AJ a PL (alespoň slovem)

Nabízíme:
• trvalý pracovní poměr
• pevná pracovní doba (5:45-14:15)
• nástup možný ihned či dohodou
• stabilita
• zaměstnání v prosperující firmě
• odpovídající platové podmínky
• nekuřácké pracoviště
• příležitost pro profesionální růst
• 25 dní dovolené
• benefity (jazykové kurzy, příspěvek na stravování, volnočasové poukázky)

Místo práce: Ostrava, Bohumínská 368/172

Termín nástupu: 1. 2. 2018

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 22. 2. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 22. 1. 2018, 11:00

Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Moravskoslezský kraj