Elektromechanik - elektronik - Litovel

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je společnost Pivovar Litovel a.s.

Více informací o společnosti naleznete na www.litovel.cz.

Náplň práce:
• preventivní údržba automatických výrobních linek
• odstraňování poruch a provádění oprav zařízení při odstávkách
• běžná údržba na elektrozařízeních
• placené pohotovostní služby

Požadujeme:
• SOU/SŠ elektrotechnického směru
• praxe v oboru výhodou
• platné osvědčení o elektrotechnické způsobilosti, vyhl. č. 50/1978 Sb. § 6
• zákl. znalost práce na PC
• základní orientace v oboru MaR
• aktivní přístup k práci

Nabízíme:
• práci ve stabilní společnosti (od roku 1893) na HPP - po roce smlouva na dobu neurčitou
• odpovídající finanční ohodnocení, po zapracování možnost mzdového navýšení
• 5 týdnů dovolené
• 13. plat
• sezónní odměny
• roční a mimořádné odměny (za práce nad rámec, zlepšovací návrhy, projekty apod.)
• výroční a stabilizační odměny
• příspěvek 3 % z hrubé mzdy do důchodového spoření
• příspěvek na stravování – závodní jídelna
• zaškolení na pracovní pozice
• možnost profesního růstu
• odborná školení
• výhody člena odborové organizace
• podnikové SIM karty – volaní v rodině zdarma + levné volání
• FlexiPass
• placené přesčasy, příplatky za směnnost apod. – dle kolektivní smlouvy
• každoroční valorizace mezd
• dobrý pracovní kolektiv
• akce kolektivu a pivovaru
• ostatní benefity (právní poradenství podnikového právníka, využití prostor pro konání oslav, zápůjčka výčepních zařízení zdarma...)

Místo práce: Palackého 934, 784 01 Litovel - okres Olomouc

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: novakova@litovel.cz nebo tel. číslo: 585 493 563 - paní Nováková.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 8. 10. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 8. 9. 2021, 13:56

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Výroba a provoz, Průmysl
Plat
Lokalita
Olomoucký kraj