Elektro obsluha velínu do závodu Loděnice u Berouna

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost LB Cemix s. r. o., výrobce a dodavatel stavebních hmot - suchých omítkových a maltových směsí, disperzních produktů a certifikovaných zateplovacích systémů.

Náplň práce:
• elektro obsluha velínu – práce s PC
• kontrola výrobního procesu suchých maltových směsí
• řízení činností jemu podřízených zaměstnanců na směně

Požadujeme:
• SOU / SŠ vzdělání v oblasti elektro
• vyhl. 50/78 Sb., min. par. 5
• směnný provoz – krátký a dlouhý týden, víkendy volné
• zodpovědnost a svědomitost

Nabízíme:
• velmi dobré mzdové ohodnocení, širokou paletu zaměstnaneckých benefitů – příspěvek na stravování, 13. plat, příspěvek 6.000,-Kč na dovolenou, penzijní připojištění, zaměstnanecké výhody nákupu produktů, možnost profesního vzdělávání a kurzů, týden dovolené nad rámec ZP

Místo práce: Loděnice, okres Beroun

Termín nástupu: co nejdříve

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš profesní životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 24. 7. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 24. 6. 2019, 14:01

Obor
Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Středočeský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
elektrox 662
obsluhax 108
hppx 1348