Elektrikář - horský resort Dolní Morava

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je Relax & sport resort Dolní Morava.

Více informací o resortu naleznete na www.dolnimorava.cz.

Náplň práce:
• pracuje na opravách vybavení a bezproblémovém provozu resortu po technické a elektrické stránce
• jedná se především o opravy a údržby gastro zařízení, Wellness technologie, restaurací, kotelen, ČOV, ubytovacích zařízení, atrakcí, ČOV, LPS, staveniště, investičních akcí, nových elektroinstalací
• opravy a údržba lanových drah, lyžařských vleků, strojník a řidič lanových drah, vše po stránce elektro a tím úzce spojeném technickém zařízení ve spolupráci s elektrikářem lanových drah.
• revize elektrických instalací a spotřebičů
• přejímka nových elektroinstalací vč. Kontroly PD
• podílí se na přípravě nových investičních akcí po stránce elektro
• podílí se na vyhovujícím stavu resortního majetku po technické stránce
• zodpovídá za technický elektrický provoz ubytovacích zařízení i v době mimo pracovní
• seznamuje se s provozními elektrickými a technickými předpisy pro jednotlivá technická vybavení resortu
• zodpovídá za bezproblémové zajištění průběhu firemních a veřejných akcí v resortu po elektro stránce i v době mimopracovní
• zodpovídá za provoz trafostanic a VN rozvoden vč. udržování řádného technického stavu
• respektuje rozhodnutí svých přímých nadřízených

Požadujeme:
• vzdělání: min. SŠ nebo výuční list v oboru elektrikář
• praxe v oboru výhodou
• odborné technické a elektro znalosti potřebné pro výkon povolání na údržbě
• u vedoucího min. § 8 vyhl. 50/1978 Sb pro řízení, vedení a práce elektro technických v resortu mimo drážních prvků
• u vedoucího min. osoba znalá s vyšší kvalifikací dle vyhl. 100/1995 Sb pro řízení, vedení a práce elektro technických na drážních zařízeních
• u vedoucího min. § 8 vyhl. 50/1978 Sb. na vysokém napětí pro práci na trafostanicích
• u revizního technika § 9 vyhl. 50/1978 Sb pro revize elektrických spotřebičů, elektrické instalace a el. zařízení na lyžařských vlecích
• u podřízeného min. § 6 vyhl. 50/1978 Sb pro samostatnou práci na elektrickém zařízení mimo drážních
• u podřízeného min. osoba znalá dle vyhl. 100/1995 Sb. pro alespoň práci pod dozorem na drážních el. zařízení
• čistý trestní rejstřík
• spolehlivost a loajalita
• znalost práce na PC
• ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:
• práce na HPP - 40 hodin týdně

Místo práce: Dolní Morava - okres Ústí nad Orlicí

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: matouskova@dolnimorava.cz

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 21. 1. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 21. 12. 2020, 15:49

Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Pardubický kraj