Dělník ve výrobě stavebních dílců

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je společnost Družstvo Cementářů - družstvo s dlouholetou tradicí, vyrábějící betonové výrobky od drobných výrobků jako zámkové dlažby až po výrobky velikosti betonových kanalizačních šachet. Družstvo má sídlo v Praze a 3 pobočky má ve Středočeském kraji. Počet zaměstnanců družstva je 27, z nichž 16 je členem družstva. Počátky družstva jsou od roku 1918.

Více informací o společnosti naleznete na www.dcpraha.cz.

Náplň práce:
• výroba betonových stavebních prvků jako jsou dlažby, tvárnice, skruže, žlábky atd.
• práce s vysokozdvižným vozíkem

Požadujeme:
• pozice vhodná pro profese jako zedník atd.
• vítány zkušenosti z výrobou ve stavebnictví
• průkaz řidiče VZV - není podmínkou
• dobrá fyzická kondice

Nabízíme:
• práci na HPP - pracovní smlouva na dobu určitou s tříměsíční zkušební dobou, následně změna na dobu neurčitou
• klidné pracovní prostředí v malém kolektivu v jednosměnném provozu Po – Pá
• benefity - stravenkový paušál, příspěvek na důchodové připojištění, případná možnost vstupu do Družstva a další možnosti
• možnost rekreace ve vlastní podnikové chatě

Místo práce: Davle - okres Praha-západ

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: davle@dcpraha.cz

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 2. 7. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 2. 6. 2021, 16:26

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Stavebnictví­, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Středočeský kraj