Dělník - pracovník výroby protektorů - vhodné i pro absolventy nebo bez praxe - zaučíme

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je česká společnost Vraník s.r.o. - Pneu Vraník je největší výrobce a dodavatel protektorovaných pneumatik v ČR.

Více informací o společnosti naleznete na www.pneuvranik.cz.

Náplň práce:
• výroba protektorovaných pneumatik - osobní a nákladní
• drásání, kontrola a oprava pneu, konfekce, vyvažování
• obsluha vulkanizačních lisů

Požadujeme:
• min. základní vzdělání - vhodné i pro absolventy nebo bez praxe - zaučíme
• dobrá tělesná zdatnost
• ochota učit se, vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:
• práci na HPP ve třísměnné provozu
• mzdové ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč (výkonová mzda + dodatečné odměny)
• postupně 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, deputát, rehabilitační masáže atd.
• práce v prostředí nové moderní haly & menší společnosti
• zapracování a trénink
• šanci spojit profesní kariéru se zavedenou společností

Místo práce: Slušovice - okres Zlín

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: kariera@pneuvranik.cz nebo tel.: 608 469 077 - Pavel Sedlář, 773 121 333 - Petr Vanča (Po-Pá 7.30-16.00).

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 2. 7.2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 2. 6. 2022, 11:26

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Výroba a provoz
Plat
30 000 - 35 000 Kč
Lokalita
Zlín