Dělník / dělnice do oddělení stříhárny

B. M. BERGER s.r.o.

Více jak 35 let se zabýváme vývojem, výrobou a prodejem sportovních žíněnek, hracích a sportovních zařízení z pěnového materiálu, sportovních sítí, ochranných sítí a dětských lanových hřišť.

Náplň práce:
• příprava materiálu - stříhání určené na šití výrobků na šicích strojích

Požadujeme:
• manuální zručnost

Nabízíme:
• práci v příjemném pracovním prostředí na HPP
• stabilní zaměstnání
• mzdové ohodnocení 22 000 Kč/měsíc
• nápoje zdarma (káva, čaj, kakao, minerální voda)
• 25 dnů dovolené
• stravenkový paušál 40 Kč za každý odpracovaný den (cca 800 Kč/měsíc)
• možnost profesního růstu

Místo práce: Horní Jelení - okres Pardubice

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: tomas.vavra@sportmatten.com nebo tel.: 603 326 466.
Vytvořeno: 19. 9. 2022, 16:17

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
22 000 Kč/měsíc
Lokalita
Pardubice