Databázový specialista v IT

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ZFP akademie, a.s.. Informace o společnosti naleznete na www.zfpa.cz.

Náplň práce:
• správa databáze (velký objem dat)
• tvorba reportů a analýz
• optimalizace procedur

Požadujeme:
• SŠ vzdělání
• praxe - není nutná
• znalost MS SQL a T-SQL
• reporting services
• tvorba datových analýz a reportů
• schopnost vyvíjet a optimalizovat dotazy a uložené procedury

Nabízíme:
• krásné a moderní prostředí stabilní a úspěšné české společnosti
• nadstandardní finanční ohodnocení
• široké možnosti kariérního růstu kamkoliv vás to bude táhnout
• relaxace a wellness ve vlastních zařízeních (masáže)
• příspěvek na angličtinu
• benefitní karta
• zvýhodněné pobyty v síti našich hotelů
• sick days
• na služební cesty jezdíme v luxusních vozech
• možnost vzdělání ve vlastní vzdělávací akademii zdarma
• příspěvek na životní pojištění a doplňkové penzijní spoření
• stravenky v hodnotě 110 Kč

Místo práce: Břeclav

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: myjob@zfpakademie.cz

Platnost inzerátu končí 23. 5. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 23. 4. 2019, 09:51

Obor
Informační technologie
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj