COST MANAGER Junior / COST MANAGER Senior

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je stavební společnost STEP, spol. s r.o. působící v Praze a jejím blízkém okolí v oboru pozemního stavitelství.

Více o společnosti naleznete na www.step-praha.cz.

Náplň práce:
• zpracování rozpočtů, výkazů výměr a kompletace nabídek pro výběrová řízení
• oceňování víceprací / méněprací, změn, klientských změn
• kontrola správnosti navržených řešení, posuzování výhodnosti alternativ
• jednání s investory a dodavateli
• spolupráce na zakázce od nabídky až po kolaudaci

Požadujeme:
• vzdělání: stavební (ideálně VŠ)
• programy MS Office, znalost některého z programů na tvorbu rozpočtů výhodou
• čeština (na úrovni rodilého mluvčího)
• ochotu se učit, praxe výhodou

Nabízíme:
• zajímavou práci, odborný růst, získání velmi kvalitní praxe
• motivující systém finančního ohodnocení, individuální přístup dle výsledků, mimořádné odměny, 13. plat
• služební mobil
• 5 týdnů dovolené
• moderně vybavené kanceláře pro 2 osoby, ne openspace
• možnost stravování v hotelu IC STEP, možnost využívat sportovní a relaxační aktivity, které hotel IC STEP nabízí se zaměstnaneckou slevou
• poskytování stravenek, FLEXIPASS, MULTISPORTCARD
• parkování zdarma v garážích přímo v administrativní budově
• dle potřeby pružná pracovní doba, práci lze skloubit se studiem

V čem je práce u nás jiná a lepší než jinde?
• Naše firma nemá samostatné nabídkové oddělení, každý se tedy podílí na své zakázce od fáze nabídkového řízení po celý průběh výstavby až po kolaudaci. Máte tedy výbornou zpětnou vazbu o své práci a díky tomu se učíte a zlepšujete. Můžete tak také mnohé ovlivnit.
• Pracujeme vždy v týmech. Díky tomu si vzájemně kryjeme záda, vyměňujeme si informace a učíme se jeden od druhého. Nepěstujeme ve firmě konkurenční prostředí, naopak, zjistili jsme, že vzájemná spolupráce přináší synergický efekt a každý dílčí úspěch dělá firmu lepší a silnější. I díky tomu jsme na trhu již 30 let a stále rosteme.
• Máme velmi široké portfolio staveb. Máme jak stavby malé, střední, tak velké, jak bytové domy, tak haly, administrativní budovy i vily s unikátními moderními technologiemi. Díky tomu je práce u nás pestrá a zábavná. Nabízíme variabilitu práce, ke které se ve velké firmě nedostanete, a profesionalitu, kterou v malých firmách najdete jen zřídka.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: pravni@step-praha.cz. Informace na tel: 724 315 012.
Vytvořeno: 5. 1. 2021, 09:51

Obor
Stavebnictví­
Plat
Lokalita
Praha