CNC operátor / operátorka frézky nebo soustruhu - náborový bonus

Frentech Aerospace s.r.o. je česká společnost s dlouholetou tradicí, která se specializuje především na výrobu dílců a montážních sestav do leteckého a kosmického průmyslu a pro elektronovou mikroskopii. Specializujeme se zejména na výrobu strojních dílců a podsestav vysoké náročnosti a složitá zařízení včetně jejich testování podle specifikace zákazníka. Jsme vybaveni především pro CNC obrábění, ale také i pro konvenční obrábění, testování, montáže mechanické, elektrické a montáže v čistém prostoru.

Více informací o společnosti naleznete na www.frentech.eu.

Náplň práce:
• seřizovaní a obsluha CNC frézky nebo soustruhu
• obrábění malých a středních dílů v zakázkové výrobě (převážně malosériová)
• výměna již předseřízených nástrojů a následné odladění programu
• průběžná kontrola a práce s měřidly (kontrola prvního kusu)
• péče o přidělený obráběcí stroj

Požadujeme:
• vyučen v oboru nebo praxe v oboru
• zkušenosti s obsluhou CNC stroje - výhodou
• technické myšlení, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost
• orientace v technické dokumentaci
• znalost používání základních měřidel

Nabízíme:
• práce v moderním čistém prostředí české společnosti
• odpovídající mzdové ohodnocení
• příspěvky na stravování
• práce na dvousměnný provoz
• pracovní smlouva na dobu neurčitou
• příspěvek na životní pojištění

Místo práce: Brno

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: josef.pavlis@frentech.eu nebo tel.: 724 130 531 - Ing. Josef Pavliš, manažer výroby.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 20. 10. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 20. 9. 2022, 17:22

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Brno