Číšník / servírka - horský resort Dolní Morava

Jsme horské středisko v úžasném horském prostředí pod Králickým Sněžníkem s jedinečnou nabídkou celoročních aktivit a možností trávení volného času a dovolené s odpovědným přístupem k životnímu prostředí.

A k tomu ještě provozujeme stezku v oblacích, mamutí horskou dráhu, adrenalinový a trail park, dětské zážitkové parky a organizujeme firemní eventy.

Máš chuť pracovat pro náš resort, který je v ČR ojedinělý? Přijmout zajímavou pracovní výzvu a především zodpovědnost za výsledek svojí práce v podobě spokojených hostů.

Více informací o společnosti najdete na www.dolnimorava.cz.

Náplň práce:
• obsluha hotelových hostů, možná práce za barem, či obsluha v některých gastro zařízeních našeho resortu

Požadujeme:
• chuť do práce, komunikativnost, spolehlivost a ochotu pracovat i o víkendech
• samostatnost, pracovitost, zručnost
• výhodou - vyučení v oboru, nebo praxi na obdobné pozici
• vstřícné jednání vůči našim hostům i kolegům

Nabízíme:
• mzdu odpovídající dané pozici, zvýhodněné bydlení a stravován přímo v resortu
• pokud u nás nebudeš bydlet, tak příspěvek na dopravu do práce
• relaxace a aktivní odpočinek ve wellness a fitness, slevy pro tebe a rodinné příslušníky napříč celým resortem, pobyt za zvýhodněné ceny v hotelu a horských chatách, 25 dnů dovolené… a především, hory zážitků, bez limitu po celý rok

Místo práce: Dolní Morava - okres Ústí nad Orlicí

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: novotna@dolnimorava.cz

Platnost inzerátu končí 27. 11. 2020 Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 27. 10. 2020, 11:30

Obor
Pohostinství
Plat
Lokalita
Pardubický kraj