Číšník / servírka do italské restaurace

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost the italians wine food.

Společnost hledá do své italské restaurace nové parťáky na hlavní pracovní poměr. Nejsou jen restaurace, ale zabývají se i výrobou potravin a jejich prodejem. Mají více poboček v ČR i v zahraničí a další budou otevírat.

V době pandemie sice museli restaurační provoz omezit ale obchod a výrobu naopak rozšířili. V současné době jedou v plné sestavě dále.

Společnost je zaměstnavatel s trvale udržitelným tempem rozvoje a hledá lidi, kteří ocení výplatu na pásku v plné výši.

Více informací o společnosti naleznete na www.theitalians.cz.

Pokud jste si prohlédli webové stránky, početli si něco o společnosti a chtěli byste se stát součástí firemní rodiny, tak napište a pošlete CV. Domluvíme si schůzku u šálku dobrého espressa.

Náplň práce:
• obsluha zákazníků ve stylové italské restauraci s originální atmosférou

Požadujeme:
• SOU vzdělání
• k této práci je třeba komunikativnost
• úsměv na tváři
• svědomitost, rychlost i fyzická zdatnost a láska k dobrému jídlu a práci
• vysokou pohostinnost a chuť pracovat v gastronomii
• vše ostatní rádi naučíme

Nabízíme:
• pracovní smlouvu na plný úvazek - směny v režimu dlouhý/krátký týden
• dobré finanční ohodnocení - 35 000 - 40 000 Kč
• dobré a stabilní finanční ohodnocení
• pracovní smlouvu na plný úvazek
• vzdělávání v oblasti italské gastronomie
• možnost školení přímo v Itálii u našich dodavatelů
• kurzy italštiny
• účast na akcích pro zaměstnance (sportovní, kulturní, aj.)
• zaměstnanecké slevy a výhody
• příspěvek na kartu Multisport

Místo práce: Praha 5

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: eva.vymetalova@theitalians.cz nebo tel.: 735 174 913.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 11. 11. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 11. 10. 2021, 10:14

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Pohostinství
Plat
35 000 - 40 000 Kč
Lokalita
Praha