Chemik - technolog - Česká Třebová

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Mika a.s. - nabízí produkty v oblasti technické chemie a kosmetiky. Není jen další z řady obyčejných výrobců kosmetiky, čistících a dezinfekčních prostředků. Dává energii, nadšení i vytrvalost do všeho, co dělá. 30 let zkušeností a vlastní výzkum obohatili o nové technologie a moderní postupy. Ty nachází uplatnění v jejich inovativních laboratořích, ve kterých vyvíjí unikátní receptury, které zpříjemňují život běžným lidem a přináší užitek lékařům, nemocnicím i firmám.

Náplň práce:
Jako nový člen kolektivu budete mít na starosti:
• Technologickou kontrolu výrobních procesů. Kontrolu vstupních surovin i kontrolu jakosti finálních výrobků. Přípravu vzorků nových výrobků.
• Umožníme vám uplatňovat své nápady na vývoj nových přípravků a na úpravy těch stávajících.
• Zpestřením pro vás bude odborné poradenství obchodnímu i nákupnímu oddělení.
• Zapojíme vás také do digitalizace procesů a modernizace našich postupů.

Požadujeme:
• chemickotechnologické nebo chemické vzdělání
• praxi v oboru chemik nebo technolog
• ochotu spolupracovat s lidmi a schopnost komunikovat o své práci i v AJ
• samostatnost a spolehlivost
• touhu věci inovovat a vylepšovat, potřebu měnit i zaběhnuté pořádky
• schopnost učit se novým věcem, chuť zdokonalovat i své dovednosti
• ŘP sk. B

Nabízíme:
• Motivující ohodnocení ve výši 35 - 70 000 Kč (konkrétní výše se odvíjí od délky praxe a zkušeností).
• Velmi pestré a zajímavé projekty, na kterých se toho můžete a vlastně musíte hodně naučit. Společnost roste a má ambici expandovat i na trhy EU. Vy tak máte příležitost růst ruku v ruce s ní.
• Prostředí, které se nyní intenzivně mění a modernizuje. Zavádíme nové systémy a efektivnější procesy.
• Možnost organizovat si do určité míry pracovní dobu podle svých potřeb. Když si potřebujete něco osobního vyřídit v rámci pracovní doby, tak vám to umožníme. Jednoduše si to pak nadpracujete.
• Podporu vašeho vzdělávání a osobního rozvoje.
• Naše výrobky s významnou zaměstnaneckou slevou.
• Abychom se odreagovali od práce, občas vyrazíme např. na bowling nebo jinou firemní akci. Tradičně také pořádáme vánoční večírek.
• Stravenky, mobilní telefon, notebook.
• Výhledově v horizontu 1-2 let nabízíme také možnost výkonu práce v Brně, kde plánujeme zřídit nové laboratoře.

Místo práce: sídlo společnosti v České Třebové - okres Ústí nad Orlicí

Termín nástupu: ihned / dle dohody

Mika těží ze svých 30 letých zkušeností, ale staví na nových trendech. V minulém roce jsme změnili majitele a nabrali jsme nový směr i vítr do plachet. Pokud chcete být součástí této pozitivní změny a obohatit svými zkušenostmi naši společnost, kontaktujte nás. Dáme vám nejen příležitost posunout Miku spolu s námi dopředu, ale také rozvíjet svůj potenciál a navázat nová přátelství.

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz nebo tel.: 731 449 007 - Jitka Arnoldová - personální manager.

Platnost inzerátu končí 5. 12. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 5. 11. 2020, 12:17

Obor
Věda a výzkum, Chemie, farmacie a potravinářství
Plat
Lokalita
Pardubický kraj