Chemik / chemička - Praha 9

Akreditovaná diagnostická laboratoř izolačních dielektrik - služby pro energetiku, je malá česká
společnost ELDIAG, s r.o. Více informací naleznete na www.eldiag.cz.

Náplň práce:
• laboratorní rozbory kapalných i pevných dielektrik podle schválených postupů

Požadujeme:
• středoškolské vzdělání

Nabízíme:
• plat podle kvalifikace 20-24 tis. + výkonnostní prémie
• stravenky
• možnost libovolné úpravy pracovní doby
• veškeré soc. výhody jako je penzijní, nebo životní pojištění
• dovolená navíc + další možné výhody
• malý kolektiv
• po zapracování samostatná činnost
• možnost dalšího vzdělávání

Místo práce: provozovna v Praze 9

Termín nástupu: podle možností co nejdříve

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis
s motivačním dopisem a co Vám případně v inzerátu chybí.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: eldiag@eldiag.cz

Platnost inzerátu končí 25. 6. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 25. 5. 2018, 11:28

Obor
Chemie, farmacie a potravinářství
Plat
Lokalita
Praha