Bezpečnostní analytik / manažer kybernetické bezpečnosti

Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace příjme do pracovního poměru Bezpečnostního analytika / manažera kybernetické bezpečnosti.

Více informací o společnosti naleznete na www.onhb.cz.

Náplň práce:
Manažer kybernetické bezpečnosti zodpovídá za plánování, organizování, tvorbu a řízení realizace opatření, projektů a programů k řízení bezpečnosti informací tak, aby bylo dosaženo stanovených cílů v oblasti kybernetické bezpečnosti, a to ve stanoveném termínu a v rámci stanoveného rozpočtu. Při výkonu práce vychází z bezpečnostních opatření zavedených v organizaci, z platné legislativy (zejména zákona č. 181/2014 Sb., o kybernetické bezpečnosti a o změně souvisejících zákonů, ve znění pozd. předpisů, prováděcí vyhlášky k tomuto zákonu č. 82/2018 Sb., a dalších souvisejících předpisů) a navazujících předpisů vztahujících se k organizaci.

K základním úkolům pozice patří zejména:
• odpovědnost za řízení systému řízení bezpečnosti informací
• správa metodiky pro identifikaci, hodnocení, evidenci a zabezpečení aktiv a řízení rizik
• poskytování pokynů pro zajištění bezpečnosti informací při vytváření, hodnocení, výběru, řízení a ukončení dodavatelských vztahů v oblasti ICT
• koordinace řízení a reportu incidentů a vyhodnocování vhodnosti a účinnosti bezpečnostních opatření

Požadujeme:
• VŠ vzdělání v magisterském studijním programu nebo VŠ vzdělání v bakalářském studijním programu
• orientace v oblastech síťových operačních systémů Windows a Unix, serverových technologií a správy datových sítí
• orientace v klíčových principech řízení projektu a v legislativě, zejména v oblasti kybernetické bezpečnosti
• schopnost řídit rozsáhlejší agendu a její činnosti vůči zainteresovaným stranám a ve spolupráci s nimi
• dobrá schopnost všestranné komunikace, vysoké pracovní nasazení, odpovědnost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, rozhodovací schopnosti
• ochota se trvale vzdělávat
• dobrý písemný projev a komunikační schopnosti
• pasivní znalost AJ

Výhodou:
• vzdělání v oboru právo nebo IT
• praxe v oblasti kybernetické bezpečnosti
• certifikace Information Security Manager/Auditor podle ISO/IEC 27001
• znalost metodiky provádění interního auditu v oblasti ICT
• zkušenosti ze správy sítí MS Windows (AD)
• znalost síťových protokolů TCP/IP a administrace síťových prvků
• znalost síťových operačních systémů Windows a Unix
• znalost serverových technologií
• znalost správy datových sítí

Nabízíme:
• práci na hlavní pracovní poměr
• 5 týdnů řádné dovolené
• 2 dny v kalendářním roce placené volno pro osobní účely
• příspěvek z fondu kulturních a sociálních potřeb (FKSP), podnikové stravování s příspěvkem
• notebook
• zvýhodněný telefonní tarif
• finanční a odborná podpora při dalším profesním růstu (semináře školení)

Místo práce: Havlíčkův Brod

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jan.prevratil@onhb.cz nebo tel.: 569 472 573 - Bc. Jan Převrátil.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 26. 8. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 26. 7. 2022, 10:39

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Informační technologie
Plat
Lokalita
Havlíčkův Brod