Bagrista / řidič nákladního vozidla

METOSA GROUP s.r.o.

Jsme česká rodinná společnost zabývající se pozemním stavitelstvím. Zakládáme si na přátelské atmosféře, odpovědnosti jednotlivce a profesionalitě poskytovaných služeb.

Více informací o společnosti naleznete na www.metosagroup.cz.

Náplň práce:
• práce a obsluha na otočném kubíkovém bagru, traktobagru - Nakládání a manipulace s materiálem, výkopové práce
• práce a obsluha nákladního vozidla
• zodpovědnost za svěřenou techniku (kontrola, údržba a mazání dle interních předpisů)

Požadujeme:
• SOU vzdělání - výuční list
• ŘP sk. B, C a případně E, strojnický průkaz
• praxe v oboru min. 5 let
• organizační, samostatné a logické myšlení
• loajalitu a reprezentativní jednání se zákazníkem

Nabízíme:
• práci na HPP v jednosměnném provozu
• stabilní pracovní zázemí v moderní stavební firmě
• pravidelná školení a možnost zvyšování kvalifikace
• práce přes celý rok, žádný ÚP přes zimní období!

Dobré finanční ohodnocení odpovídající kvalitě provedené práce - 200-210 Kč/hod. v ČISTÉM.

Místo práce: Moravskoslezský kraj - převážně Krnov, Opava

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: dehnerova@metosagroup.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 605 856 164.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 12. 3. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno:

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Stavebnictví­, Doprava
Plat
200-210 Kč/hod. v ČISTÉM
Lokalita
Opava