Back Office Manager - zkrácený úvazek - Brno

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je rychle se rozvíjející společnost Kentigen s.r.o. s pobočkami v Hodoníně, Brně i Praze.

Náplň práce:
Do týmu v brněnské pobočce Kentigenu hledáme posilu na pozici BACKOFFICE MANAGERA – zkušeného člověka, co naši firemně provozní agendu uchopí pevně do svých rukou.
Oceníme předešlé zkušenosti, komunikativní angličtinu, aktivního řidiče a lidský přístup se selským rozumem.

Potřebujeme zaštítění celé Backoffice agendy, což obnáší:
• Péče o firemní majetek
• Péče o náš menší vozový park (5 aut)
• Nájemní smlouvy a firemních pojistky
• Komunikace s obchodními partnery a dodavateli (mobilní služby, doprava a přeprava, zabezpečovací služba aj.)
• Zpracování (nejen) došlých dokladů, včetně dodacích listů k zakázkám, NDA, provozní smlouvy, …
• Běžná údržba kanceláří a úklid– komunikace se správcem budovy, koordinace naší paní uklízečky
• Spolupráce s naší grafičkou – dokumenty, navštívenky, cedule, tisky, polepy
• Drobné nákupy
• Zajet někam, něco podat, něco vyzvednout
• Vedení všech "šanonů", smluv a papírů
• Podpora pro obchod (plánování a booking cest)
• Péče o návštěvy a naše prostory
• V rámci možností pomoc kolegům s operativními a dílčími administrativními úkoly
Naším cílem je rozšířit tým o zkušeného člověka, který zvládne samostatně zaštítit celé naše provozní jádro firmy. Pokud bude mít smysl pro humor a nebude jen „postávat v kuchyňce“, je to přesně ono!

Koho hledáme:
• Samostatného a pečlivého člověka s praxí z Backoffice
• Někoho, kdo se nebojí zvednout telefon a věci řešit
• Člověka se smyslem pro humor, co má rád změny a šrumec

Nabízíme:
• Nástup dle dohody, ideálně co nejdříve
• Skvělý kolektiv v nově zrekonstruovaných kancelářích v Brně-Komíně
• Zkrácenou pracovní dobu na 4hodiny denně (později možná na více)
• Parkování v areálu na vyhrazených místech
• Příležitosti k dalšímu rozvoji a vzdělávání
• 25 dnů dovolené, stravenky, hodiny AJ v pracovní době
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Týmové akce, společné oslavy narozenin a spoustu dalšího
• U nás věříme ve spolupráci, upřímnost a férovost.

Místo práce: Brno

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz nebo kontaktujte přímo Lucii Velcerovou, HR z Kentigenu, tel. číslo 774 909 641.

Platnost inzerátu končí 21. 9. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 21. 8. 2020, 09:03

Obor
Administrativa
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj