Automechanik - praxe není podmínkou - Louny a Slaný

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost AUTO - Evžen Myslivec s.r.o. Louny a Slaný. Autorizované prodejní a servisní centrum pro osobní a lehké užitkové vozy značek Škoda, SEAT, Volkswagen a Volkswagen Užitkové vozy. Společnost působí na trhu od roku 1989 a zaměstnává více než padesát zaměstnanců, a i přes to si zachovává charakter rodinné firmy. Do svých řad hledá energické a pozitivní lidi, kteří mají zájem o práci, touhu se vzdělávat a realizovat.

Více informací o společnosti naleznete na www.automyslivec.cz.

Náplň práce:
• diagnostika a opravy osobních a lehkých užitkových vozů značek Škoda, SEAT, Volkswagen - z velké většiny se jedná o nové a zánovní vozy s nejmodernější technikou a vybavením
• práce s prestižní technikou a dílenským vybavením dle nejnovějších trendů a vysokých standardů koncernu Volkswagen

Požadujeme:
• vzdělání nebo praxi v oboru, uchazeče bez praxe se zájmem o tuto pozici zaškolíme
• znalost práce na PC (MS Office)
• smysl pro týmovou práci
• časovou flexibilitu
• řidičské oprávnění skupiny B
• smysl pro loajalitu

Nabízíme:
• práci ve stabilní a neustále se rozvíjející firmě s dlouholetou tradicí a zkušenostmi
• individuální platové ohodnocení závislé na výkonu a osobním přístupu
• špičkové vzdělávací programy koncernu Volkswagen Škoda a SEAT
• příležitost k profesnímu a osobnímu růstu
• přátelský a zkušený kolektiv

Místo práce: Louny nebo Slaný - okres Kladno

Termín nástupu: možný ihned /případně dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu:
tomas.dolejs@auto-myslivec.cz nebo mobil: +420 736 622 151 - vedoucí střediska: Tomáš Dolejš.

Platnost inzerátu končí 15. 11. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 15. 10. 2020, 12:53

Obor
Auto-Moto
Plat
Lokalita
Ústecký kraj