Asistentka / recepční - Praha

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Advokátní kancelář Jansta, Kostka spol. s r.o. je přední českou advokátní kanceláří se sídlem v Praze. Na českém advokátním trhu působí od svého založení v roce 1995. Svým klientům z veřejného i soukromého sektoru poskytuje komplexní právní služby ve všech oblastech českého práva a práva Evropské unie.
V současné době má Advokátní kancelář Jansta, Kostka spol. s r.o. 6 společníků a tým dlouhodobě spolupracujících advokátů a advokátních koncipientů a početný tým zaměstnanců zajišťujících právníkům potřebnou administrativní podporu.

Náplň práce:
• pracovní doba od 9:00, 9:30 do 17:30, 18:00; nebo 8:00 - 16:30
• zajištění plynulého chodu recepce
• vyřizování a přepojování telefonických hovorů (i v AJ)
• komunikace s úřady
• přijímání klientů
• rezervace zasedacích místností
• administrativní podpora členů kanceláře
• příprava dokumentů (dopisy, faxy, předávací protokoly)
• skenování, kopírování dokumentů
• zpracování příchozí a odchozí pošty
• objednávání kurýrních služeb
• spisovna – zakládání spisů a dokumentů
• vyřizování záležitostí mimo kancelář, výjezdy i mimo Prahu

Požadujeme:
• min. středoškolské vzdělání
• praxe v administrativě výhodou
• uživatelská znalost práce na PC
• psaní všemi 10
• ŘP skupiny B (aktivní řidička)
• znalost AJ (mírně/středně pokročilá úroveň)
• dobré vyjadřovací, komunikační a organizační schopnosti
• zodpovědnost, pečlivost, aktivní přístup, časová flexibilita
• reprezentativní vystupování

Nabízíme:
• hlavní pracovní poměr ve stabilní české společnosti
• nástupní plat 22.000,-Kč - 25.000,-Kč
• příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
• zaměstnanecké benefity (stravenky, permanentky do sportovního centra)

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned/dohodou

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 16. 3. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 16. 2. 2018, 10:06

Obor
Administrativa
Plat
Lokalita
Praha