Asistentka - Praha - Zličín

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je B+R automatizace, spol. s r.o. - významný výrobce automatizační techniky se sídlem v Rakousku. Je jedna z největších a nejúspěšnějších soukromých společností v oboru s více než 2300 zaměstnanci a obchodní sítí v 68 zemích světa. Jejich technologicky vyspělé řídicí systémy, pohony, průmyslová PC a ovládací panely stanovují trendy v průmyslové automatizaci. V České republice působíme již 20 let.

Náplň práce:
• zajištění chodu kanceláře
• zpracování objednávek (jejich zadání, sledování dodacích termínů, fakturace, cenotvorba)
• podpora obchodního týmu, práce se zákaznickou databází CRM
• denní komunikace se zákazníky a mateřskou firmou v Rakousku
• zpracování pošty a obchodní korespondence

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání
• silné komunikační a organizační schopnosti
• velmi dobrou znalost práce s MS Office
• dobrou znalost minimálně jednoho cizího jazyka (angličtina, němčina)
• pečlivost, samostatnost, příjemné vystupování
• znalost systému SAP výhodou

Nabízíme:
• stabilní zázemí mezinárodní společnosti
• mladý kolektiv
• 5. týdnů dovolené
• stravenky
• příspěvek na výuku cizích jazyků
• odpovídající platové ohodnocení

Místo práce: Praha - Zličín

Termín nástupu: 1. 1. 2018

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 15. 12. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 15. 11. 2017, 14:40

Obor
Administrativa
Plat
Lokalita
Středočeský kraj