Asistentka obchodního a marketingového oddělení - Brno

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ryze česká společnost PROFIcomms s.r.o., která již přes 25 let působí na trhu IT jako přední distributor komunikačních a bezpečnostních systémů. Sídlo má v Brně v nové vlastní budově, zastupuje na trhu výrobce IT z celého světa a jejich produkty a systémy nabízí zákazníkům v České republice i na Slovensku.

Náplň práce:
• řešení obchodní administrativy
• ve spolupráci s kolegy příjem a zpracování objednávek od zákazníků
• na základě podkladů odesílání objednávek do zahraničí a komunikace se zahraničními dodavateli
• kontakt se zákazníky a řešení drobné obchodní agendy
• zadávání informací do informačního systému a spolupráce při jednáních, školeních, marketingových a prezentačních akcích společnosti
• pomoc při přípravě a realizaci firemních marketingových aktivit

Požadujeme:
• min. úplné SŠ vzdělání technického, ekonomického nebo obchodního směru
• aktivní znalost AJ (slovem i písmem, úroveň min. B2)
• znalost práce na PC, především kancelářských programů MS Office a MS Windows
• pečlivost, zodpovědnost
• výborná komunikační úroveň, příjemné vystupování

Nabízíme:
• mzdové ohodnocení 24 000 – 30 000 Kč/měsíc s prémiovým ohodnocením
• široké zaměstnanecké výhody
• příjemné prostředí, moderní kanceláře v nové vlastní budově
• práce v nekuřáckém kolektivu, velmi snadná dostupnost MHD

Místo práce: Brno-město

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s aktuální fotografií a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: nesvadba@proficomms.cz
Vytvořeno: 12. 7. 2019, 12:30

Administrativa, Marketing, reklama, média, Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 3339
prodejx 1854