Asistentka obchodně - realizačního oddělení

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je zavedená stavebně-řemeslná společnost
PARIO s.r.o., která působí na českém trhu i v zahraničí již 20 let. Orientuje se především na realizace
tradičních šikmých střech (břidlice, pálená i betonová taška, eternit, plechové krytiny), odvětrávaných
fasád a obnovu památkových objektů - mj. kostely, hrady, zámky. Více na www.pario.cz.

Náplň práce:
Tato pozice je vhodná pro člověka, který si přeje mít různorodou práci v kanceláři, v příjemném kolektivu středně velké firmy.

Požadujeme:
• SŠ s maturitou (stavební zaměření vítáno)
• počítačové znalosti - uživatel: Microsoft Outlook, Microsoft Office – Word, Excel, Power Point
• jazykové znalosti: angličtina nebo němčina vítána - není podmínkou
• organizační schopnosti
• komunikativnost a spolehlivost
• ochota učit se nové věci
• prozákaznická orientace
• příjemné vystupování
• řidičský průkaz skupiny B - vlastní auto podmínkou

Nabízíme:
• nástupní plat: 18.000,- až 20.000,-, růst po zapracování
• pracovní smlouva: práce na plný úvazek
• kompletní zapracování
• ohodnocení na základě dosažených výsledků
• benefity:
o příspěvek na penzijní připojištění
o stravenky
o roční odměny

Místo práce: Denisovo náměstí 791/1a, Hradec Králové - Kukleny

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Předpokládaný termín 1. kola výběrového řízení: středa 11. dubna 2018.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: pario@pario.cz

Platnost inzerátu končí 9. 4. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 9. 3. 2018, 10:14

Obor
Stavebnictví­, Administrativa
Plat
Lokalita
Královehradecký kraj