Asistentka / asistent obchodního oddělení - vhodné i pro absolventy

Společnost Agentura MN je úspěšná reklamní agentura, která se od svého založení v roce 1991 věnuje 3D reklamě a souvisejícím oborům. K dispozici klientům je rozsáhlá vzorkovna produktů, kde je možné aktivně pracovat s celým spektrem reklamních předmětů. Hlavní činností je výroba atypických, neotřelých a originálních dárků, která umožňuje individuální přístup ke klientům.

Více informací o společnosti naleznete na www.agenturamn.cz.

Náplň práce:
• zpracování obchodních případů
• pořizování zakázek v operačním systému
• kalkulace poptávky
• komunikace s obchodníky, grafiky a výrobou, obchodními partnery atd.
• administrativní a organizační zajištění chodu obchodního oddělení
• sezónně realizace ve výrobě

Požadujeme:
• min. SŠ vzdělání ukončené maturitou, výhodou obchodní zaměření (není podmínkou) - vhodné i pro absolventy
• praxe - výhodou
• aktivní a pozitivní přístup k práci, ochotu učit se novým věcem a odolnost vůči stresu
• výbornou znalost práce s PC a výbornou znalost práce s MS Office (práce s daty)
• schopnost rychlé orientace v katalozích nabízených výrobků
• pečlivý, zodpovědný a systematický přístup k plnění zadaných úkolů

Nabízíme:
• práci naHPP s dobou určitou/neurčitou, dle dohody
• zázemí stabilní, prosperující rodinné firmy
• otevřenou firemní kulturu a práci v malém týmu doprovázenou hodnotami firmy
• lidský, individuální přístup

Místo práce: Tábor

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: h.navratilova@aganturamn.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 8. 7. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 8. 6. 2022, 10:03

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Administrativa, Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Jihočeský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2554
prodejx 1376