Asistent / asistentka – Praha

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost působící v oblasti trhu s cennými papíry.

Náplň práce:
• administrativní podpora vedení společnosti (vyřizování korespondence – dobrá znalost písemné češtiny, telefonátů, emailů, přijímání vzkazů, atd.)
• práce se smlouvami a jinými dokumenty (přijímání, evidence, archivace, skartace, kopírování)
• zařizování služebních cest + jejich vyúčtování
• samostatné řešení a plnění úkolů zadaných vedoucím pracovníkem společnosti
• zajištění elektronického schvalovacího procesu faktur a pokladních dokladů
• vedení docházky zaměstnanců, výpočet stravenek

Požadujeme:
• min. SŠ vzdělání s maturitou
• praxe na pozici asistentky vítána
• pokročilá uživatelská znalost MS Office
• dobré komunikační a organizační dovednosti
• proaktivní přístup k práci a loajalita
• pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
• znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
• práci na plný úvazek

Nabízíme:
• mobil, PC
• finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a profilu kandidáta
• možnost čerpání zaměstnaneckých benefitů (stravenky, příspěvky na životní a penzijní pojištění, výuka angličtiny,…)
• seberealizaci a odborný růst bez omezení

Místo práce: Praha

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 30. 9. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 13. 9. 2018, 10:23

Obor
Administrativa
Plat
Lokalita
Praha