Asistent / asistentka obchodního týmu: Toužíš být podporou a parťákem pro obchodní tým?

Profil společnosti:
Kdo jsme my (Business Success, spol. s r.o.)?
Od roku 1996 pracujeme v oblasti vzdělávání a dodáváme našim klientům semináře, konzultace a kurzy v oblastech managementu, obchodu, mezilidských vztahů a komunikace, marketingu a PR.
Naším cílem je přinést do podnikání zdravý rozum, etiku a stabilitu.
Jinými slovy… naší prací je, aby firmy na českém trhu skvěle fungovaly a lidem se v nich dobře pracovalo.

Více informací o společnosti na www.success.cz.

Náplň práce:
Máš rád/a komunikaci a rád/a poznáváš nové lidi?
Baví tě práce s počítačem a ani v papírech se neztratíš?
Jsi rád/a užitečný/á a máš rád/a práci v týmu?

Pokud ano, tak možná právě ty budeš Asistentem/Asistentkou obchodu pro naše 4 obchodníky.

Výsledkem tvé práce budou:
• bezchybně vedená obchodní administrativa (aktuální složky klientů a databáze),
• domluvené termíny schůzek s klienty,
• přehledně vedený potenciál obchodníků a jejich podpora a motivace.

Staneš se „srdcem“ našeho obchodního týmu, pravou rukou a parťákem obchodníků a můžeš svou prací a přístupem hodně ovlivnit, jak se bude všem obchodníkům dařit.

Požadujeme:
Pro práci u nás se ti bude hodit:
• ochota se vzdělávat a chuť se do práce pustit,
• měl/a bys mít alespoň základní znalost MS Office (Word, Excel),
• výborná čeština (případně slovenština), protože při práci budeš hodně v kontaktu s našimi klienty, kteří mluví česky,
• zajímají nás tvoje výsledky z předchozích aktivit (zaměstnání, brigáda).

Nabízíme:
Co tě u nás čeká?
• kompletní zaškolení (nepotřebuješ velké zkušenosti v této oblasti, my tě všechno naučíme),
• budeš mít možnost se vzdělávat a zlepšovat své schopnosti (jsme přece vzdělávací společnost :)),
• těšit se můžeš na férovou šéfovou, které můžeš říct cokoliv a která tě podpoří,
• dobré výsledky ti dají možnost se profesně posunout,
• dostaneš spravedlivé odměňování (každý u nás může ovlivnit výši své odměny).

Místo práce: Praha 4

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis s výsledky z předchozích aktivit (zaměstnání, brigáda).
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: personalista@success.cz nebo tel.: 731 641 184 - Melánie Bulová.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 5. 6. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 5. 5. 2022, 12:39

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Obchod a cestovní ruch, Administrativa
Plat
Lokalita
Praha