Asistent / asistentka obchodního oddělení - vhodné i pro absolventy - Lutín na Moravě

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je SALZGITTER MANNESMANN STAHLHANDEL s. r. o., dceřiná společnost mezinárodního koncernu Salzgitter AG.

Náplň práce:
• organizační a administrativní podpora a vykonávání úkolů spojených s chodem obchodního oddělení každodenní komunikace s dodavateli a zákazníky
• zpracování cenových nabídek a podkladů pro obchodníka
• zpracování objednávek
• dohled nad realizacemi, logistika zakázek

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání (vhodné i pro absolventy)
• uživatelská znalost PC (Word, Excel, Outlook)
• velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, příjemné a profesionální vystupování
• vysoké pracovní nasazení, aktivní a samostatný přístup k práci, pečlivost
• aktivní znalost NJ/AJ

Nabízíme:
• profesní růst
• kompletní zaškolení
• práci na hlavní pracovní poměr, nástup ihned nebo po dohodě
• jistotu a zázemí stabilní společnosti s mnohaletou tradicí v oboru
• příjemné pracovní prostředí a kolektiv
• pestrou a zajímavou práci
• možnost platového růstu v závislosti na projevených dovednostech a schopnostech

Místo práce: Lutín na Moravě

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: s.vyhlidalova@salzgitter.cz nebo adresu: Salzgitter Mannesmann Stahlhandel s. r. o., pí Sylva Vyhlídalová,
Rohanské nábřeží 671/15, 186 00 Praha.

Platnost inzerátu končí 10. 8. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 10. 7. 2018, 09:00

Obor
Administrativa
Plat
Lokalita
Olomoucký kraj