Asistent / asistentka obchodního oddělení - Kunice-Vidovice

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost BONAVITA, spol. s.r.o., přední český výrobce snídaňových cereálií a racionální výživy.

Náplň práce:
• evidence obchodních případů a plnění obchodních podmínek
• vyhodnocování obchodních případů
• správa obchodních dat a jejich analýza
• správa a aktualizace dokumentů souvisejících s prodejem (ceníky, katalogy,…)
• činnosti související s chodem obchodního oddělení (péče o sortiment a zákazníky)

Požadujeme:
• SŠ – obchodního směru
• znalost anglického jazyka - schopnost komunikace se zahraničními partnery
• praxe na podobné pozici v obchodě min. 2 roky
• řidičské oprávnění skupiny B
• perfektní znalost MS Office, Excel, Word, Power Point (písemná komunikace - Word, analytické a administrativní činnosti - Excel)
• zbožíznalství (orientace v problematice výroby potravin - vítána, práce s dokumenty souvisejícími s vlastnostmi výrobků – specifikace, logistická data, …)
• zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, práce s daty

Nabízíme:
• zázemí prosperující potravinářské firmy
• mobilní telefon
• příspěvek na stravování - stravování ve firmě
• odpovídající platové ohodnocení

Místo práce: BONAVITA, spol. s r.o., Hlavní 32, 251 63 Kunice - Vidovice - okres Praha-východ

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz nebo tel.: 323 665 407 Ing.Vladan Kršňák - vedoucí oddělení

Platnost inzerátu končí 30. 6. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 31. 5. 2019, 08:58

Obor
Administrativa, Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Středočeský kraj