Asistent / asistentka makléře - vhodné pro absolventy

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Pojišťovací makléřství INPOL a.s., velká a stabilní firma zabývající se pojišťovacími službami v oblasti průmyslových a podnikatelských rizik.

Náplň práce:
Co nabízená pracovní pozice obnáší?
• Administrativní úkony – vyřizování korespondence, vedení archivu
• Práce s el. systémem naší společnosti
• Příprava podkladů pro makléře
• Práce spojené s chodem kanceláře

Požadujeme:
Co byste měl/a nabídnout Vy?
• Minimálně SŠ vzdělání, VŠ výhodou - práce je vhodná pro šikovné absolventy
• Velmi dobrá znalost MS Office, především Excel
• Rychlost a pečlivost, smysl pro detail a pro systém
• Příjemné vystupování, odpovídající písemný i ústní projev
• Ochotu se učit
• Řidičský průkaz sk. B
• Energii

Nabízíme:
Co můžeme nabídnout?
• Zajímavou práci na HPP u zavedené a prosperující společnosti
• Zaškolení, možnost odborného růstu
• Příjemné pracovní prostředí v centru Pardubic
• Doslova miniaturní kolektiv, individuální přístup
• Pracovní benefity

Místo práce: Pardubice

Termín nástupu: možný ihned

Pokud máte pocit, že se naše očekávání střetávají, pošlete nám bez obav své CV s aktuální fotografií, motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte na email egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 8. 2. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 8. 1. 2018, 11:14

Obor
Administrativa
Plat
Lokalita
Pardubický kraj