Asistent / asistentka - administrativní pracovník / pracovnice

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je soukromá dodavatelská společnost ELECTRON, spol. s r.o. - zabývající se dovozem, instalací a servisem digitálních velkoplošných tiskáren a strojů do reklamního, textilního a výrobního průmyslu. Společnost zajišťuje spotřební materiál a náhradní díly a jejich následný prodej v ČR a SR.

Více informací o společnosti naleznete na www.electron.cz

Náplň práce:
• jedná se o expedici zboží a spotřebního materiálu
• fakturace
• naskladňování a vyskladňování
• balení a odeslání zásilek zákazníkům na základě jejich objednávek

Požadujeme:
• SŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy / i bez praxe - zaučíme
• schopnost reagovat na nové situace, odborný a profesionální přístup
• komunikační schopnosti pro jednání se zákazníky a dodavateli (písemně i telefonicky) v ČJ a AJ
• uživatelská znalost práce na PC s praxí v programů Word, Outlook (MS Office apod.), znalost MoneyS3 - vítána
• pečlivost, svědomitost a spolehlivost

Nabízíme:
• pracovní úvazek na plnou pracovní dobu (popřípadě zkrácený pracovní úvazek 6 hodin)
• stabilní zázemí v malém nekuřáckém kolektivu firmy, která na trhu úspěšně působí více jak 30 let
• po zapracování a uzavření smlouvy na dobu neurčitou je samozřejmostí osobní ohodnocení, stravenky, mobil, příspěvek na dopravu

Místo práce: Tylova 17, Brno

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: info@electron.cz

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 10. 6. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 10. 5. 2022, 11:53

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Administrativa
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj