Administrátor webu/ tvůrce intranetu společnosti

VŠB – TU Ostrava dovršila v roce 2013 jako pokračovatelka montánního učiliště, báňské akademie a Vysoké školy báňské v Příbrami 164 let své existence. Vědecká a výzkumná činnost je po výuce a vzdělávání druhou hlavní činností univerzity a má klíčový význam z hlediska úspěšného průběhu restrukturalizace Moravskoslezského kraje. VŠB-TU Ostrava patří mezi špičkové technické univerzity v České republice, jejichž vědecko-výzkumný a vývojový potenciál rozvíjí a vytváří důležitou součást inovačních aktivit Moravskoslezského kraje a České republiky.

Náplň práce:
Odpovědnost za správu webových stránek, jejich aktualizaci a vývoj intranetu.

Požadujeme:
VŠ, SŠ vzdělání, znalost příslušných grafických programů na úrovni potřebné pro tvorbu webu (GIMP, Photoshop, Fireworks, atd…), vývojářské znalosti: PHP5, zkušenosti s libovolným PHP Framework CMS systém (open source dle vlastního výběru), SQL, JS, JQuery, CGI, Bash scripting (vítané), znalost web security, ovládání nástrojů pro vývoj a tvorbu webu v závislosti na platformě (preferovaný linux, možné i windows), IT znalosti: základní konfigurace LAMP nebo WAMP případně jiný web sandbox, zkušenosti s větším webovým projektem, zkušenosti s verzovacím systémem, zkušenosti s tvorbou dokumentace při psaní kódu, kreativita, flexibilita, komunikativnost a loajálnost.

Nabízíme:
Zajímavou a odpovědnou práci na plný pracovní úvazek, možný odborný profesní růst, příjemné pracovní prostředí, týden dovolené nad rámec zákoníku práce, možnost závodního stravování, příspěvek na penzijní připojištění, flexibilní pracovní doba.

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: dohodou

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem, fotografií a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 18. 3. 2013, 14:38

Obor
Informační technologie
Plat
Dohodou
Lokalita
Ostrava