Administrativní referent / referentka - asistent / asistentka oddělení rezidenčního developmentu

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je úspěšná česká developerská společnost EXAFIN one, s.r.o. se sídlem v centru Prahy, úspěšně podnikající více než dvacet let v oblasti výstavby bytových a rodinných domů.

Náplň práce:
• administrativní činnosti (skenování, kopírování, skartování, příprava dokumentů pro obchodní jednání, vyřizování agendy na úřadech, katastr nemovitostí)
• běžná operativa chodu kanceláře (uvádění návštěv, podávání občerstvení atd.)
• evidence a kontrola fakturace
• kompletace, kontrola, evidence smluv
• administrativní podpora projektových manažerů
• příprava základní mimosmluvní dokumentace (objednávky, předávací protokoly atd.)
• koordinace činností s hlavními partnery

Požadujeme:
• proaktivní přístup k práci
• středoškolské vzdělání
• pokročilá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, OneNote)
• organizovaný a samostatný způsob práce
• komunikační schopnosti, příjemné vystupování
• odolnost vůči stresu a trpělivost - teamový hráč
• chuť učit se a rozvíjet
• výhodou:
o znalost prostředí SharePoint
o zkušenosti z realitního trhu, obchodního nebo zákaznického oddělení
o anglický nebo německý jazyk

Nabízíme:
• zodpovědnou práci na plný pracovní úvazek u stabilní české společnosti
• příjemné pracovní prostředí na Praze 1
• nástupní plat 30 000 Kč, po zapracování 34 000 Kč
• dovolená 4 týdny, 5 sickdays
• firemní benefity (po zkušební době) – mobilní telefon, notebook, stravenky, příspěvek na vzdělávání, na sport aj.
• možnost osobního růstu

Místo práce: Praha 1

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s fotografií, motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz nebo tel.: 731 973 289.

Platnost inzerátu končí 8. 8. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 8. 7. 2019, 11:24

Obor
Administrativa, Stavebnictví­
Plat
Lokalita
Praha