Administrativní pracovník / pracovnice - prodejce zájezdů v cestovní agentuře

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost CA ANTLOVÁ-IBIS - 23 let na trhu, specialista na ostrovy ve středomoří Korsika, Sardinie, Elba, prodej trajektů, ubytovacích kapacit. Velké zkušenosti s danou lokalitou.
Více informací o společnosti naleznete na www.ckibis.cz.

Náplň práce:
• práce s rezervačními systémy v AJ nebo FRJ
• participace na chodu cestovní agentury
• zabezpečení celkového chodu rezervace klienta od nabídky po odbavení

Požadujeme:
• min. SŠ - vhodné i pro absolventy
• nutná znalost práce s PC (Word, Excel)
• aktivní znalost jednoho světového jazyka nejlépe AJ
• dobré komunikační vlastnosti
• časová flexibilita, loajalita
• chuť do práce
• výhodou bude, pokud budete umět a mít:
o VŠ vzdělání
o znalost dalšího jazyka FRJ nebo IT
o znalost fakturačního systému Premier
o zkušenosti z oblasti cestovního ruchu
o orientace v oboru
Nabízíme:
• práci na HPP
• příjemné kanceláře v centru Brna
• kancelář s dlouholetou historií
• benefity-stravenky
• mimo sezonu možnost výuky cizích jazyků
• možnost zúčastnit se zahraničních studijních cest za zvýhodněné ceny
• dovolená pro rodinné příslušníky se slevou

Místo práce: Brno

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: i.antlova@ckibis.cz nebo tel. číslo 777 333 401.

Platnost inzerátu končí 4. 4. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 4. 3. 2019, 10:38

Obor
Administrativa
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
hppx 1222
prodejx 1776
brnox 707