Administrativní pracovník / pracovnice odbytu - Bavorov

STABE GROUP s.r.o.

Nabízíme kompletní sortiment stavebních materiálů a prodej doplňkového sortimentu včetně služeb spojených s dopravou a logistikou. Provozujeme 7 skladů stavebnin a fungujeme od roku 1991. Členem družstva BigMat - jsme již 7 let.

Více informací o společnosti naleznete na www.stabe.cz

Náplň práce:
• realizace objednávek
• logistika a koordinace dopravy
• jednání s dodavateli a odběrateli
• vystavování a příjem dokladů

Požadujeme:
• SŠ vzdělání
• praxe na pozici či ve stavebnictví výhodou
• znalost práce na PC
• chuť samostatně zodpovědně a pracovat
• přirozenou inteligenci a logické uvažování

Nabízíme:
• práci na HPP s jednosměnným provozem - pracovní doba: po-pá 7.00 - 16.00
• podporu při zaškolování na nové pozici v přátelském kolektivu
• proplácení přesčasů
• zázemí silné a stabilní firmy fungující 32 let
• možnost profesního růstu
• zaměstnanecké slevy na prodávané produkty a služby
• chytrý telefon
• káva zdarma
• motivační prémie závislé na výkonu
• stravenkový paušál v maximální možné výši

Místo práce: Bavorov - okres Strakonice

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis na e-mailovou adresu: vedeni@stabe.cz nebo volejte tel.: 605 299 820 pro sjednání osobní schůzky v Bavorově.
Vytvořeno: 18. 1. 2023, 11:12

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Administrativa, Obchod a cestovní ruch, Stavebnictví­
Plat
Lokalita
Strakonice