Administrativní pracovník / pracovnice - Litoměřice

Profil společnosti:
Exekutorský úřad Litoměřice

Více informací o společnosti naleznete na www.exekutor-ltm.cz.

Náplň práce:
• administrativní práce v programu soudního exekutora
• řešení svěřené agendy exekučních spisů

Požadujeme:
• min. SŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy s vyššími pracovními ambicemi
• zkušenosti v administrativě výhodou
• logické uvažování
• schopnost samostatně se rozhodnout
• pečlivost, zodpovědnost
• PC znalosti na uživatelské úrovni - MS Office (Excel, Word, Outlook)
• bezúhonnost

Nabízíme:
• práci na HPP
• nástupní mzda 25 000 - 30 000 Kč/měsíc dle dosažené praxe, po zaučení navýšení mzdy a zařazení do měsíčního motivačního programu finančních odměn
• možnost kariérního růstu s odpovídajícím platem vedoucího pracovníka
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na stravné

Místo práce: Litoměřice

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis spolu s průvodním dopisem.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: personalni@exekutor-ltm.cz
Vytvořeno: 12. 5. 2022, 11:31

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Administrativa
Plat
nástupní mzda 25 000 - 30 000 Kč/měsíc
Lokalita
Ústecký kraj