Administrativní pracovník / pracovnice - grafická a technická příprava výroby - vhodné i pro absolve

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost FIORINI INTERNATIONAL Czech Republic, s.r.o., významný výrobce papírových obalových materiálů pro potravinářský průmysl s mezinárodní působností. Více informací o společnosti naleznete na www.fiorinint.com.

Náplň práce:
• zodpovědnost za proces odsouhlasení grafických podkladů pro výrobu
• příprava technické dokumentace pro výrobu
• správa technických podkladů a aktualizace systému technických dat v PC
• komunikace s mateřskou společností v Itálii a koncovými zákazníky ohledně grafických podkladů
• komunikace s externími dodavateli tiskových dat a štočků
• komunikace s výrobou, oddělením plánování, nákupu, ekonomickým oddělením

Požadujeme:
• SŠ/SOU s maturitou - vhodné i pro absolventy
• výhodou praxe s přípravou grafických podkladů, není podmínkou, zaučíme
• samostatnost a pečlivost s důrazem na detail
• velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
• zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, týmová práce
• znalost práce PC (Word, Microsoft Office)
• znalost AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem

Nabízíme:
• velmi zajímavou, komplexní a různorodou práci
• zajímavé a motivující mzdové ohodnocení dle praxe a zkušeností 25 000 – 40 000 Kč/měsíc
• bonusový systém (13. plat, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění)
• uplatnění AJ v každodenní komunikaci
• zaškolení formou zahraniční stáže v mateřské firmě
• možnost dalšího profesního i osobního růstu s rozvojem společnosti
• prostředí stabilní mezinárodní společnosti
• smlouvu na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce
• pružná pracovní doba

Místo práce: Jeřábová 899/2, Praha - Vysočany

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 22. 8. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 22. 7. 2019, 09:34

Obor
Administrativa
Plat
Lokalita
Praha