Administrativní pracovník / pracovnice - fakturant / fakturantka

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je rodinná sodovkárna Kalabria s.r.o. - řízena přímo majitelem.

Společnost vyrábí Karáskovu limonádu ve skle, přírodní Karáskovy sirupy, sudové limonády, limonády a energetický nápoj v PET lahvích. Nabízí zákazníkům stáčení vody a limonád do lahví s jejich etiketou.

Více informací o společnosti naleznete na www.kalabria.cz.

Náplň práce:
• administrativa společnosti
• vystavování faktur a jiných daňových dokladů na základě dodacích listů
• provádění plateb
• vedení pokladny
• zadávání došlých faktur včetně příjemek materiálu
• účtování výpisů dle zadaného schématu
• pomoc s příjmem objednávek a vedením další administrativy

Požadujeme:
• SOU vzdělání
• základní znalost DPH a náležitostí tuzemských daňových dokladů
• znalost podvojného účetnictví, popř. mzdového účetnictví velkou výhodou
• pečlivost, důslednost, spolehlivost

Nabízíme:
• práci na HPP - jedna směna (6:00-14:30)
• malý kolektiv stálých zaměstnanců
• samostatná kancelář
• klid na práci
• benefity: stravenky, firemní nealko zdarma, penzijní připojištění pro dlouhodobé zaměstnance, sick days
• možnost pracovního růstu
• mzdové ohodnocení se odvíjí od znalostí, schopností a výsledků práce zaměstnance

Místo práce: Kladno

Termín nástupu: možný od 1. 11. 2021

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: kalabria@kalabria.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 12. 11. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 12. 10. 2021, 14:05

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Administrativa
Plat
Lokalita
Středočeský kraj