Administrativní pracovnice - asistentka obchodních zástupců

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost zabývajíc se nákupem a prodejem zemědělských komodit - velkoobchod (export-import). Jedná se o malou společnost do 5-ti zaměstnanců s 20-ti letou tradicí.

Náplň práce:
Administrativní část:
• vystavování faktur
• evidence faktur přijatých a vydaných
• provádění plateb faktur přijatých a záloh na daně
• podání korespondence na poštu
• nákup kancelářských potřeb + vše ostatní potřebné pro chod kanceláře
• komunikace s úřady
Spolupráce s obchodními zástupci:
• vyřizování obchodní korespondence v angličtině
• vyhledávání nových obchodních příležitostí v zahraničí
• vytváření nabídek na zboží v angličtině
• kontrola obchodních smluv v angličtině
• komunikace s externími sklady

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání
• zkušenost a praxe na obdobné pozici - vítána
• znalost práce na PC (e-mail, Word, Excel, datová schránka)
• AJ na komunikativní úrovni - nezbytná
• spolehlivost, loajálnost, flexibilitu
• ochota učit se nové věci

Nabízíme:
• zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou
• možnost dohody na zkrácený pracovní úvazek
• práce v malé firmě (do 5-ti zaměstnanců)
• příjemné pracovní prostředí

Místo práce: Brno-město

Termín nástupu: červenec / srpen 2019

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 3. 7. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 3. 6. 2019, 12:43

Obor
Administrativa, Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj